Balustrady

Schody bolcowe Warszawa
Balustrady są nieodzownym elementem schodów. Przede wszystkim stanowią zabezpieczenie dla ich użytkowników. Ale odkąd jako balustrady stosuje się bardzo różne materiały, stały się one również elementem dekoracyjnym.
Dobrze dopasowana do rodzaju schodów, drewna i całego wnętrza balustrada potrafi podkreślić niezrównane piękno drewna, dodać schodom lekkości – lub przeciwnie – osadzić je w przestrzeni. Może też nadać więcej surowości wnętrzu lub tradycyjnego charakteru.
W ostatnich latach wśród wybieranych przez naszych Klientów typów balustrad dominują szklane i wycinane laserowo. Te pierwsze pięknie się prezentują w schodach wspornikowych, których charakter i sposób zamontowania w ścianie powoduję, że przysłanianie ich ciężką i zabudowaną balustradą byłoby mało atrakcyjne. Ale szklane zabezpieczenie schodów pasuje również do innych ich typów. Generalnie drewno w połączeniu ze szkłem stanowi znakomity efekt wizualny.
Kolejnym modnym rodzajem są balustrady wycinane laserowo w blasze i malowane proszkowo na wybrany kolor. Laserem można wyciąć wybrany wzór, który będzie niepowtarzalny. Dobrze się komponują ze schodami dywanowymi i na beton.

Nowoczesne balustrady i klasyczne słupki

Oczywiście w naszej ofercie mamy tradycyjne trewniane słupki i tralki oraz stalowe. Wielu Klientów woli ten rodzaj balustrady – surowe drewno odpowiednio dobrane do schodów.
Zapraszamy do konsultacji z naszymi projektantami: podpowiedzą jaka balustrada pasuje do jakich schodów, przedstawią różne warianty, z których mogą Państwo wybrać to, co najbardziej Wam pasuje.

Schody bolcowe Warszawa
Schody bolcowe Warszawa

Zobacz również:
http://www.schody-drewniane.warszawa.pl/
http://schody-wspornikowe.warszawa.pl/
http://www.producent-schodow.warszawa.pl/